ANASAYFA  BİYOGRAFİ  HABERLER  BASINDAN  FOTOGALERİ  VİDEOGALERİ  İLETİŞİM

MİLLİ İRADE OKULLARI... | Aytur GEZER | Kişisel Web Sitesi

 MİLLİ İRADE OKULLARI...

 
 

MİLLİ İRADE OKULLARI...

15 temmuz 2016 'yı Türkiye Cumhuriyeti tarihine kara bir leke olarak düşürmek isteyen hainler Yüce Milletin Milli İrade askını hesaba katamadıkları için tanklarıyla,uçaklarıyla,silahlarıyla Milli iradenin altında ezildiler perişan oldular.

Cumhurbaşkanımız,Başbakanımız,TBMM'miz,Türkiye Cumhuriyeti Hükümetimiz,Siyasi Partilerimiz ve bu yüce millet  ihanet şebekesinin,FETO'nün darbe girişiminin karşısında tek vücut olmuş,her türlü siyasi görüş farklılığını ,kişisel ve kurumsal çıkarları bir tarafa bırakarak Milli irada'ye sahip çıkmışlardır.

Bu vatanı bu Milleti bölme hevesinde olan teröristleri Devletimizin tüm kurumlarından temizlemek için de hızlı bir şekilde OHAL ilan edilmiştir.Millete ve devlete karşı girişilebilecek hertürlü ihanete tedbir olarak teröristlere karşı darbecilere karşı ilan edilen OHAL kapsamında 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile de FETO'ye karşı ilk ciddi operasyon yapılmış Türkiye genelinde 1043 Özel Eğitim Kurumu,Yurt ve Pansiyon ile 15 Üniversiteye Türkiye Cumhuriyeti Devleti adına el konulmuştur.

Bu kurumların geleceği ile ilgili çalışmalar devam ederken başbakanımız bu konuda ilk açıklamasında el konulan Okullara Şehitlerimizin adlarının verileceğini açıklamıştır.

Güzel bir fikir olmakla birlikte ben şahsım adına acizane bir öneride bulunmak istiyorum.

Bu okullar sıradanlaştırılmadan ,kaliteli ,fen Liseleri ayarında okullar olarak Şehitler in ismi ile birlikte devletimizin himayesinde Şehitlerimmizin gazilerimizin özel eğitim kurumları olsun,''Milli İrade '' okulları olsun.

Olsun ki bundan sonraki yıllarda Kuleli'ye,Harbiye'ye İhanet şebekelerine hizmet edecek kanı bozuklar değil, bu cennet vatanı kanları ile sulayan,Ay Yıldız'ımıza Al olan şehitlerimizin,Gazilerimizin bizlere emaneti olan ''Kim bu cennet vatan uğruna olmaz ki feda...'' duygusunu damarlarındaki asil kanda miras olarak taşıyan yavrularımız ,çocuklarımız girsin.

Milli İrade Okulları  şehit ve gazi çocuklarımızın yuvası olsun geleceği olsun ve de Milli irade'nin teminatı olsun.

 
Tarih : 24.09.201 VİDEO

 

   

 

 HABERLER

 
PALM-I YE MERSİN !

Tarih : 24.09.201
 

 
MİLLİ İRADE OKULLARI...

Tarih : 24.09.201
 

 
BREMEN MIZIKACILARI VE MIZIKÇILAR...

Tarih : 24.09.201
 

 
MERSİN İDMAN YURDU...

Tarih : 24.09.201
 

 
MERSİN İLE DERTLENENLER - 3

Tarih : 24.09.201
 

 
MERSİN İLE DERTLENENLER - 2

Tarih : 24.09.201
 

 

 
 
 
 
ANASAYFA BİYOGRAFİ HABERLER GİZLİLİK İLKELERİ İLETİŞİM


Aytur GEZER | Kişisel Web Sitesi | ayturgezer.com.tr © Copyright 2017-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA