ANASAYFA  BİYOGRAFİ  HABERLER  BASINDAN  FOTOGALERİ  VİDEOGALERİ  İLETİŞİM

HERKES GİDER MERSİN’E SEHİR HASTANESİ GİDER TERSİNE ! | Aytur GEZER | Kişisel Web Sitesi

 HERKES GİDER MERSİN’E SEHİR HASTANESİ GİDER TERSİNE !

 
 

HERKES GİDER MERSİN’E SEHİR HASTANESİ GİDER TERSİNE !

Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan  tarafından sağlıkta sınıf atlamayı gerçekleştirmek amacı ile devasal bir yatırmla 5 yıldızlı otel konforunda hastalar ve hasta yakınlarının ''Devletim bana Sahip Çıkıyor ''duygusunu yaşamaları amacı ile açılışı gerçekleştirilen Mersin Şehir Hastanesindeki hastane İdaresi tarafından gerçekleştirilen bazı uygulamalar hastaları ve hasta yakınlarını  illallah dedirtir neticelere yol açmakta.

Bir hasta ziyareti için gitmiş olduğum şehir Hastanesi'ndeki karşılaştığım manzara bana da kelimenin tam manası ile ''herkes gider Mersin'e Şehir Hastanesi gider tersine'' dedirtti.

Bizzat şehir Hastanesi'nin bağlı olduğu Mersin İl Sağlık Müdürlüğü yıllarca obezite ile mücadele,Kalp Sağlığına dikkat çekme gibi bir çok kampanyalarla Mersin'de yaşayanları  Asansör kullanımı yerine Merdivenleri kullanımınına yönlendirmeye,yürüme alışkanlığını kazandırmaya çalışırken Şehir hastanesi'nin her yerindeidare tarafından Merdiven kullanımı yasaklanmış!

Hastanede Merdiven kullanmak yasak! Mecburi istikamet Asansör!

Gülermisiniz ağlarmısınız halimize...

Türkiye'nin birçok İl'inde Hastane ve sağlık kuruluşlarında merdiven basamaklarına yerleştirilen kısa cümleler ile merdiven kullanımı teşvik ediliyor,Sağlık Bakanlığı kalp sağlığı ,Obezite ile mücadelede merdiven kullanımının ,yürümenin hayati önem taşıdığını vatandaşlara anlatabilmek için bir çok etkinlik gerçekleştiriyor,gelin görün ki  Mersin'de Şehirhastanesi'nde Merdiven kullanımı yasak! 

Acaba diyorum gelen hastalar ve hasta yakınlarının  Asansör ile daha mı konforlu olmaları hedefleniyor ?
Safiyane olarak hedef bu ise ne yazık ki gerçekleşen çok farklı ,hastaların hasta yakınlarının hallerini görmek için asansör katlarını görmeniz yeterli;konfordan çok çok öte çile ,eza ...

Dile getirilemeyen ,ama kulaktan kulağa dolaşan gerekçe gerçek ise durum çok daha vahim!

 
Tarih : 24.09.201 VİDEO

 

   

 

 HABERLER

 
PALM-I YE MERSİN !

Tarih : 24.09.201
 

 
MİLLİ İRADE OKULLARI...

Tarih : 24.09.201
 

 
BREMEN MIZIKACILARI VE MIZIKÇILAR...

Tarih : 24.09.201
 

 
MERSİN İDMAN YURDU...

Tarih : 24.09.201
 

 
MERSİN İLE DERTLENENLER - 3

Tarih : 24.09.201
 

 
MERSİN İLE DERTLENENLER - 2

Tarih : 24.09.201
 

 

 
 
 
 
ANASAYFA BİYOGRAFİ HABERLER GİZLİLİK İLKELERİ İLETİŞİM


Aytur GEZER | Kişisel Web Sitesi | ayturgezer.com.tr © Copyright 2017-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA